A FRAISA Csoport társaságai

A FRAISA Csoportot világszerte 7 leányvállalat képviseli.

FRAISA Holding AG

  • A FRAISA Csoport társaságai
  • FRAISA SA, Bellach FRAISA SA
    Bellach / SO
  • FRAISA Deutschland, Willich FRAISA GmbH
    Willich
  • FRAISA Sarl., Frankreich FRAISA France Sarl.
    Lyon
  • FRAISA Srl, Italien FRAISA Italia s.r.l.
    Mailand
  • FRAISA Hungária KFT, Ungarn FRAISA Hungária Kft.
    Sárospatak
  • FRAISA USA FRAISA USA, inc.
    New Brighton / MN, USA
  • FRAISA China FRAISA China
    Shanghai / CN
Organisation

A FRAISA Holding AG igazgatótanácsa és ügyvezetése
(balról jobbra)

1. sor:
Hanspeter Kocher, Charlotte Froelicher-Stüdeli, Ursula Maushart, Dr. Markus Schibli
2. sor:
Dr. Fritz Gantert, Florian Maushart, Josef Maushart, Dr. Dirk Kammermeier, Prof. Dr. Peter Ruf, Thomas Nägelin


FRAISA SA

FRAISA SA, Bellach

A Bellachban (Svájc) található FRAISA SA a cégalapítás óta a maró-, fúró- és menetvágó szerszámok teljes palettája gyártásának fo székhelye. Bellachban a székhelye az igazgatási, ügyviteli, marketing, kutatási és fejlesztési, logisztikai és a ToolSchool területeknek is. A svájci piac ügyfeleivel és a nemzetközi értékesíto partnerekkel a FRAISA SA foglalkozik.

FRAISA SA

Gurzelenstrasse 7
CH-4512 Bellach
Telefon: +41 (0)32 617 42 42
Fax: +41 (0)32 617 42 41
E-mail: mail.ch@fraisa.com

Vállalatvezetés

Beosztás Név Telefon E-mail
Foto Josef Maushart az igazgatótanács elnöke,
az ügyvezetés elnöke
Josef Maushart +41 (0)32 617 42 00 josef.maushart@fraisa.com
Foto Hanspeter Kocher Adminisztrációs, pénzügyi és IT-vezető Hanspeter Kocher +41 (0)32 617 42 36 hanspeter.kocher@fraisa.com
Foto Stefan Gutmann termelési vezeto Stefan Gutmann +41 (0) 32 617 43 03 stefan.gutmann@fraisa.com
Foto Charlotte Froelicher-Stüdeli az igazgatótanács tagja Charlotte Froelicher-Stüdeli +41 (0)32 617 42 01 charlotte.froelicher@fraisa.com
Foto Thomas Nägelin Értékesítési és marketingigazgató Thomas Nägelin +41 (0)32 617 42 50 thomas.naegelin@fraisa.com
Foto Dr. Markus Schibli az igazgatótanács tagja Dr. Markus Schibli +41 (0)32 617 42 02 markus.schibli@fraisa.com
Foto Dr. Dirk Kammermeier termékfejlesztési vezeto Dr. Dirk Kammermeier +41 (0) 32 617 42 03 dirk.kammermeier@fraisa.com
Név
Markus Baumann
Patrick Brand
Rolf Bücheli
Flavio Gugelmann
Adrian Hangartner
Adrian Hirschi
Michael Hirschi
Jeannette Meier
Stefan Mollet
Andreas Nold
Dr. Johann Rechberger
Kurt Schaad
Tiziano Sichi

FRAISA France

FRAISA Sarl., Frankreich

A Décines-ben található értékesíto és szolgáltató társaság munkatársai foglalkoznak a franciaországi piac ügyfeleivel. Ezen kívül a FRAISA France felelos a spanyolországi, belgiumi, luxemburgi és portugáliai piaci területekért is.

FRAISA Sarl

7, Rue de Lombardie
ZA Les Pivolles
F-69150 Décines
Telefon: +33 (0)4 72 14 57 00
Fax: +33 (0)4 72 37 34 90
E-mail: fraisa@fraisa.fr

Geschäftsleitung

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Olivier Dumoulin Olivier Dumoulin Vállalatvezeto +33 (0)4 72 14 57 00 olivier.dumoulin@fraisa.fr
Beosztás Név Telefon E-Mail
pénzügyi vezeto Frédéric Fournol +33 (0)4 72 14 56 96 frederic.fournol@fraisa.fr

FRAISA GmbH

FRAISA Deutschland, Willich

A Willichben található FRAISA GmbH és munkatársai foglalkoznak a német piac ügyfeleivel és értékesítési partnereivel. Ezenkívül a munkatársak több mint fele speciális szerszámokat gyárt, és az ipari szerszámelokészítéseket végzi. A FRAISA GmbH gyártási részlegét ehhez a legmodernebb CNC köszörűgépekkel, valamint élkezelő és nagy keménységű bevonatokat készíto berendezésekkel szerelték fel.

FRAISA GmbH

Hanns-Martin-Schleyer-Str. 15b
D-47877 Willich
Telefon: +49 (0)2154 489 84-0
Fax: +49 (0)2154 489 84-33
E-mail: info@fraisa.de

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Dr. Thomas Wittig Dr. Thomas Wittig Vállalatvezeto +49 (0) 2154 489 84 0 thomas.wittig@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
értékesítési vezeto Michael Ohlig +49 (0)2154 489 84 100 michael.ohlig@fraisa.de
cégvezeto, pénzügyi, személyzeti, IT vezeto Mario Weyermanns +49 (0)2154 489 84 18 mario.weyermanns@fraisa.de

FRAISA Italia

FRAISA Srl, Italien

A Milánóban található értékesítési és szolgáltatási társaság munkatársai foglalkoznak az olaszországi piac ügyfeleivel és értékesíto partnereivel.

FRAISA Italia s.r.l.

Via Grosio 10/8
I-20151 Milano
Telefon: +39 02 33406 086
Fax: +39 02 334 06 055
E-mail: info@fraisa.it

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Pasquale Aloise Pasquale Aloise Vállalatvezeto +39 33 58087 343 pasquale.aloise@fraisa.it
Beosztás Név Telefon E-Mail
értékesítési vezeto Antonio Bignami +39 33 55844 954 antonio.bignami@fraisa.it

FRAISA Hungária

FRAISA Hungária KFT, Ungarn

A sárospataki FRAISA Hungária Kft. és munkatársai foglalkoznak a magyar piac ügyfeleivel. Ezenfelül a FRAISA Hungária az új, legmodernebb gyárban a legkiválóbb minőségű keményfém szerszámokat gyártja a FRAISA Csoport vevőkörének.

FRAISA Hungária Kft.

Vásárhelyi Pál u. 3
H-3950 Sárospatak
Telefon: +36 47 511 217
Fax: +36 47 511 215
E-mail: info@fraisa.hu

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto György Varknal Varknal György Vállalatvezeto +36 47 511 256 gyoergy.varknal@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
pénzügyi vezeto Ernszt János +36 47 312 686 / 211 janos.ernst@fraisa.hu
termelési vezeto Jósvai László +36 47 312 686 / 22 laszlo.josvai@fraisa.hu
értékesítési vezeto Kovács Peter +36 30 740 3922 peter.kovacs@fraisa.hu
gyártáselokészítési vezeto Perecsényi Balázs +36 30 740 3941 balazs.perecsenyi@fraisa.hu

FRAISA USA

FRAISA USA

A Minnesota államban, New Brightonban található Fraisa USA az amerikai egyesült államokbeli ügyfeleinkkel és érté- kesítési partnereinkkel foglalkozik. A modern gyártósoron a munkatársak a keményfém-marószerszámok teljes palettáját gyártják inch-méretezéssel az amerikai piac számára. Ezen kívül a szerszám újraélezést és egyedi szerszámgyártást is folytatnak.

FRAISA USA, Inc.

711 5th Street S.W., Suite 1
New Brighton, MN 55112
Telefon: +1 (651) 636-8488
Fax: +1 (651) 636-8588
E-mail: info@fraisausa.com

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Mathieu Tapp Mathieu Tapp Vállalatvezeto +1 (651) 636-8488 mathieu.tapp@fraisausa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
termelési vezeto Douglas Franke +1 (651)636 8488 douglas.franke@fraisausa.com
cégvezeto, adminisztrációs vezeto Stephanie Schaefer +1 (651)636 8488 stephanie.schaefer@fraisausa.com

FRAISA China

FRAISA USA

A Shanghaiban lévő FRAISA China értékesítő társaságot 2018-ban alapítottuk meg, és a 2013 óta fennálló képviseleti irodánkat váltotta fel ugyanazon a telephelyen. A kínai munkatársaink látják el az ügyfelek és az értékesítési partnerek gondozását a kínai piacon.

FRAISA China

A202, Building 3, No.526, 3rd East Fute Road
Shanghai Pilot Free Trade Zone
Shanghai 200131
P.R.China
Telefon: +86 21 5820 5550
Fax: +86 21 5820 5255
E-Mail: infochina@fraisa.com

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Mathieu Tapp Joe Liu értékesítési vezeto +86 (0)21 5118 0821 joe.liu@fraisa.com