A FRAISA Csoport társaságai

A FRAISA Csoportot világszerte 7 leányvállalat képviseli.

FRAISA Holding AG

  • A FRAISA Csoport társaságai
  • FRAISA SA, Bellach FRAISA SA
    CH - Bellach
  • FRAISA Deutschland, Willich FRAISA GmbH
    DE - Willich
  • FRAISA Sarl., Frankreich FRAISA Sarl.
    FR - Décines
  • FRAISA Srl, Italien FRAISA Italia s.r.l.
    IT - Milano
  • FRAISA Hungária KFT, Ungarn FRAISA Hungária Kft.
    HU - Sárospatak
  • FRAISA USA FRAISA USA, Inc.
    US - New Brighton
  • FRAISA China FRAISA (Shanghai) Co., Ltd
    CN - Shanghai
Organisation

A FRAISA Holding AG igazgatótanácsa és ügyvezetése
(balról jobbra)

Thomas Nägelin, Dr. Markus Schibli, Dr. Fritz Gantert, Josef Maushart, Prof. Dr. Peter Ruf, Charlotte Froelicher-Stüdeli, Hanspeter Kocher, Florian Maushart, Ursula Maushart, Dr. Dirk Kammermeier.


FRAISA SA

FRAISA SA, Bellach

A Bellachban (Svájc) található FRAISA SA a cégalapítás óta a maró-, fúró- és menetvágó szerszámok teljes palettája gyártásának fő székhelye. Bellachban a székhelye az igazgatási, ügyviteli, marketing, kutatási és fejlesztési, logisztikai és a ToolSchool területeknek is. A svájci piac ügyfeleivel és a nemzetközi értékesítő partnerekkel a FRAISA SA foglalkozik.

FRAISA SA

Gurzelenstrasse 7
CH-4512 Bellach
Telefon: +41 (0)32 617 42 42
Fax: +41 (0)32 617 42 41
E-mail: mail.ch@fraisa.com

Ügyvezetése

Beosztás Név Telefon E-mail
Foto Josef Maushart az igazgatótanács elnöke,
az ügyvezetés elnöke
Josef Maushart +41 (0)32 617 42 00 josef.maushart@fraisa.com
Foto Hanspeter Kocher Adminisztrációs, pénzügyi és IT-vezető Hanspeter Kocher +41 (0)32 617 42 36 hanspeter.kocher@fraisa.com
Foto Stefan Gutmann termelési vezető Stefan Gutmann +41 (0) 32 617 43 03 stefan.gutmann@fraisa.com
Foto Thomas Nägelin Értékesítési és marketingigazgató Thomas Nägelin +41 (0)32 617 42 50 thomas.naegelin@fraisa.com
Foto Dr. Dirk Kammermeier termékfejlesztési vezető Dr. Dirk Kammermeier +41 (0) 32 617 42 03 dirk.kammermeier@fraisa.com
Név
Markus Baumann
Patrick Brand
Rolf Bücheli
Thomas Frisch
Flavio Gugelmann
Adrian Hangartner
Adrian Hirschi
Michael Hirschi
Jeannette Meier
Stefan Mollet
Andreas Nold
Dr. Johann Rechberger
Kurt Schaad
Tiziano Sichi

FRAISA GmbH

FRAISA Deutschland, Willich

A Willichben található FRAISA GmbH és munkatársai foglalkoznak a német piac ügyfeleivel és értékesítési partnereivel. Ezenkívül a munkatársak több mint fele a FRAISA ReTool® ipari szerszám előkészítést végzi. Ehhez a FRAISA GmbH gyártási részlege a legmodernebb CNC köszörűgépekkel, valamint vágóél előkezeléshez és kemény anyag bevonatoláshoz való berendezésekkel van felszerelve.

FRAISA GmbH

Hanns-Martin-Schleyer-Str. 15b
D-47877 Willich
Telefon: +49 (0)2154 489 84-0
Fax: +49 (0)2154 489 84-33
E-mail: info@fraisa.de

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Dr. Thomas Wittig Dr. Thomas Wittig Vállalatvezető +49 (0) 2154 489 84 0 thomas.wittig@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
értékesítési vezető Michael Ohlig +49 (0)2154 489 84 100 michael.ohlig@fraisa.de
cégvezető, pénzügyi, személyzeti, IT vezető Mario Weyermanns +49 (0)2154 489 84 18 mario.weyermanns@fraisa.de
termelési vezető Philip Disdorn +49 (0)2154 489 84-11 philip.disdorn@fraisa.de

FRAISA Sarl.

FRAISA Sarl., Frankreich

A Décines-ben található értékesítő és szolgáltató társaság munkatársai foglalkoznak a franciaországi piac ügyfeleivel. Ezen kívül a FRAISA Sarl. felelős a spanyolországi, belgiumi, luxemburgi és portugáliai piaci területekért is.

FRAISA Sarl.

7, Rue de Lombardie
ZA Les Pivolles
F-69150 Décines
Telefon: +33 (0)4 72 14 57 00
Fax: +33 (0)4 72 37 34 90
E-mail: fraisa@fraisa.fr

Geschäftsleitung

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Olivier Dumoulin Olivier Dumoulin Vállalatvezető +33 (0)4 72 14 57 00 olivier.dumoulin@fraisa.fr
Beosztás Név Telefon E-Mail
pénzügyi vezető Frédéric Fournol +33 (0)4 72 14 56 96 frederic.fournol@fraisa.fr

FRAISA Italia s.r.l.

FRAISA Srl, Italien

A Milánóban található értékesítési és szolgáltatási társaság munkatársai foglalkoznak az olaszországi piac ügyfeleivel és értékesítő partnereivel.

FRAISA Italia s.r.l.

Via Grosio 10/8
I-20151 Milano
Telefon: +39 02 33406 086
Fax: +39 02 334 06 055
E-mail: info@fraisa.it

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Pasquale Aloise Pasquale Aloise Vállalatvezető +39 33 58087 343 pasquale.aloise@fraisa.it
Beosztás Név Telefon E-Mail
értékesítési vezető Antonio Bignami +39 33 55844 954 antonio.bignami@fraisa.it

FRAISA Hungária Kft.

FRAISA Hungária KFT, Ungarn

A sárospataki FRAISA Hungária Kft. és munkatársai foglalkoznak a magyar piac ügyfeleivel. Ezenfelül a FRAISA Hungária Kft. az új, legmodernebb gyárban a legkiválóbb minőségű keményfém szerszámokat gyártja a FRAISA Csoport vevőkörének.

FRAISA Hungária Kft.

Vásárhelyi Pál utca 3
H-3950 Sárospatak
Telefon: +36 47 511 217
Fax: +36 47 511 215
E-mail: mail.hu@fraisa.com,
info@fraisa.hu

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto György Varknal Varknal György Vállalatvezető +36 47 511 256 gyoergy.varknal@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
pénzügyi vezető Ernszt János +36 47 312 686 / 211 janos.ernst@fraisa.hu
termelési vezető Jósvai László +36 47 312 686 / 22 laszlo.josvai@fraisa.hu
értékesítési vezető Kovács Peter +36 30 740 3922 peter.kovacs@fraisa.hu
gyártáselőkészítési vezető Perecsényi Balázs +36 30 740 3941 balazs.perecsenyi@fraisa.hu

FRAISA USA, Inc.

FRAISA USA

A Minnesota államban, New Brightonban található FRAISA USA, Inc. az amerikai egyesült államokbeli ügyfeleinkkel és értékesítési partnereinkkel foglalkozik. A modern gyártósoron a munkatársak a keményfém-marószerszámok teljes palettáját gyártják inch-méretezéssel az amerikai piac számára. Ezen kívül a szerszám újraélezést és egyedi szerszámgyártást is folytatnak.

FRAISA USA, Inc.

711 5th Street SW, Suite 1
New Brighton, MN 55112
Telefon: +1 (651) 636-8488
Fax: +1 (651) 636-8588
E-mail: info@fraisausa.com

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Mathieu Tapp Mathieu Tapp Vállalatvezető +1 (651) 636-8488 mathieu.tapp@fraisausa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
termelési vezető Douglas Franke +1 (651)636 8488 douglas.franke@fraisausa.com
adminisztrációs vezető Paul Pregrocki +1 (651)636 8488 paul.pregrocki@fraisausa.com

FRAISA (Shanghai) Co., Ltd

FRAISA USA

A Shanghaiban lévő FRAISA (Shanghai) Co., Ltd értékesítő társaságot 2018-ban alapítottuk meg, és a 2013 óta fennálló képviseleti irodánkat váltotta fel ugyanazon a telephelyen. A kínai munkatársaink látják el az ügyfelek és az értékesítési partnerek gondozását a kínai piacon.

FRAISA (Shanghai) Co., Ltd

A202, Building 3, No.526, 3rd East Fute Road
Shanghai Pilot Free Trade Zone
Shanghai 200131
P.R.China
Telefon: +86 21 5820 5550
Fax: +86 21 5820 5255
E-Mail: infochina@fraisa.com

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Mathieu Tapp Joe Liu értékesítési vezető +86 (0)21 5118 0821 joe.liu@fraisa.com