Vállalatcsoport

A FRAISA Csoport társaságai

A FRAISA Csoportot világszerte 7 leányvállalat képviseli.

FRAISA Holding AG

FRAISA SA, Bellach

A FRAISA Holding AG az anyavállalata a Svájcban és külföldön működő FRAISA vállalatoknak. A FRAISA Holding AG igazgatótanácsa minden vállalatnál megteremti a FRAISA-stratégia megvalósításának feltételeit. Felelős a FRAISA-csoport stratégiai és operatív irányításáért.

Instagram

FRAISA SA

Gurzelenstrasse 7
CH-4512 Bellach
Telefon: +41 (0)32 617 42 42
Fax: +41 (0)32 617 42 41
E-Mail: mail.ch@fraisa.com

Gurzelenstrasse 7

Gurzelenstrasse 7, 4512 Bellach,
Svájc

Nagyobb térkép megtekintése

Ügyvezetése

Beosztás Név E-Mail
Foto Thomas Nägelin CEO & CMO Thomas Nägelin thomas.naegelin@fraisa.com
Foto Patrizia Kings CFO Patrizia Kings patrizia.kings@fraisa.com
Foto Dr. Dirk Kammermeier COO Dr. Dirk Kammermeier dirk.kammermeier@fraisa.com
Foto Dr. Sebastian Stein CTO Dr. Sebastian Stein sebastian.stein@fraisa.com

FRAISA SA

FRAISA SA, Bellach

A Bellachban (Svájc) található FRAISA SA a cégalapítás óta a teljes maró-, fúró- és menetkészítő szerszám paletta gyártásának fő székhelye. Bellachban a székhelye az igazgatási, ügyviteli, marketing, kutatási és fejlesztési, logisztikai és ToolSchool területeknek is. A svájci piac ügyfeleivel és a nemzetközi értékesítő partnerekkel is a FRAISA SA foglalkozik.

Instagram

FRAISA SA

Gurzelenstrasse 7
CH-4512 Bellach
Telefon: +41 (0)32 617 42 42
Fax: +41 (0)32 617 42 41
E-mail: mail.ch@fraisa.com

Gurzelenstrasse 7

Gurzelenstrasse 7, 4512 Bellach,
Svájc

Nagyobb térkép megtekintése

Ügyvezetése

Beosztás Név E-Mail
Foto Thomas Nägelin CEO & CMO Thomas Nägelin thomas.naegelin@fraisa.com
Foto Patrizia Kings CFO Patrizia Kings patrizia.kings@fraisa.com
Foto Stefan Gutmann termelési vezető Svájc Stefan Gutmann stefan.gutmann@fraisa.com
Foto Dr. Dirk Kammermeier COO Dr. Dirk Kammermeier dirk.kammermeier@fraisa.com
Foto Dr. Sebastian Stein CTO Dr. Sebastian Stein sebastian.stein@fraisa.com
Név
Markus Baumann
Patrick Brand
Rolf Bücheli
Holger Burbach
Thomas Frisch
Flavio Gugelmann
Adrian Hangartner
Adrian Hirschi
Michael Hirschi
Jeannette Meier
Stefan Mollet
Andreas Nold
Kurt Schaad
Stefan Senn
Tiziano Sichi

FRAISA GmbH

FRAISA Deutschland, Willich

A Willichben található FRAISA GmbH munkatársai foglalkoznak a német piac ügyfeleivel és értékesítési partnereivel. A munkatársak több mint fele a FRAISA ReTool® ipari szerszámfelújítási szolgáltatással foglalkozik. A FRAISA GmbH gyártási részlege a legmodernebb CNC köszörűgépekkel, élkondícionáló gépekkel valamint bevonatoláshoz szükséges berendezésekkel van felszerelve.

Instagram

FRAISA GmbH

Hanns-Martin-Schleyer-Str. 15b
D-47877 Willich
Telefon: +49 (0)2154 489 84-0
Fax: +49 (0)2154 489 84-33
E-mail: info.de@fraisa.com

Hanns-Martin-Schleyer-Straße 15B

Hanns-Martin-Schleyer-Straße 15B,
47877 Willich, Németország

Nagyobb térkép megtekintése

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Dr. Thomas Wittig Dr. Thomas Wittig Vállalatvezető +49 (0) 2154 489 84 0 thomas.wittig@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
értékesítési vezető Michael Ohlig +49 (0)2154 489 84 100 michael.ohlig@fraisa.com
pénzügyi és IT-vezető Mario Weyermanns +49 (0)2154 489 84 18 mario.weyermanns@fraisa.com
termelési vezető Philip Disdorn +49 (0)2154 489 84-11 philip.disdorn@fraisa.com

FRAISA Sarl.

FRAISA Sarl., Frankreich

A Décines-ben található értékesítő és szolgáltató társaság munkatársai foglalkoznak a franciaországi piac ügyfeleivel. Ezen kívül a FRAISA Sarl. felelős a spanyolországi, belgiumi, luxemburgi és portugáliai piaci területekért is.

FRAISA Sarl.

7, Rue de Lombardie
ZA Les Pivolles
F-69150 Décines
Telefon: +33 (0)4 72 14 57 00
Fax: +33 (0)4 72 37 34 90
E-mail: fraisa@fraisa.fr

7 Rue de Lombardie

7 Rue de Lombardie, 69150 Décines-
Charpieu, Franciaország

Nagyobb térkép megtekintése

Geschäftsleitung

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Olivier Dumoulin Olivier Dumoulin Vállalatvezető +33 (0)4 72 14 57 00 olivier.dumoulin@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
pénzügyi vezető Frédéric Fournol +33 (0)4 72 14 56 96 frederic.fournol@fraisa.com

FRAISA Italia s.r.l.

FRAISA Srl, Italien

A Milánóban található értékesítési és szolgáltatási társaság munkatársai foglalkoznak az olaszországi piac ügyfeleivel és értékesítő partnereivel.

Instagram

FRAISA Italia s.r.l.

Via Grosio 10/8
I-20151 Milano
Telefon: +39 02 33406 086
Fax: +39 02 334 06 055
E-mail: info.it@fraisa.com

Via Grosio 10/8

Via Grosio 10/8, 20151 Milano,
Olaszország

Nagyobb térkép megtekintése

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Pasquale Aloise Pasquale Aloise Vállalatvezető +39 33 58087 343 pasquale.aloise@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
értékesítési vezető Antonio Bignami +39 33 55844 954 antonio.bignami@fraisa.com

FRAISA Hungária Kft.

FRAISA Hungária Kft.

Vásárhelyi Pál utca 3
H-3950 Sárospatak
Telefon: +36 47 511 217
E-mail (általános): info@fraisa.hu
E-mail (állás): allas@fraisa.hu

Vásárhelyi Pál u. 3

Sárospatak, Vásárhelyi Pál u. 3, 3950
Magyarország

Nagyobb térkép megtekintése

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto György Varknal Varknal György Vállalatvezető +36 47 511 256 gyoergy.varknal@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
pénzügyi vezető Ernszt János +36 47 312 686 / 211 janos.ernszt@fraisa.com
termelési vezető Jósvai László +36 47 312 686 / 22 laszlo.josvai@fraisa.com
értékesítési vezető Kovács Peter +36 30 740 3922 peter.kovacs@fraisa.com
gyártáselőkészítési vezető Perecsényi Balázs +36 30 740 3941 balazs.perecsenyi@fraisa.com

FRAISA USA, Inc.

FRAISA USA

A FRAISA USA, Inc. a Minnesota állambeli Arden Hillsben támogatja ügyfeleinket és értékesítési partnereinket Észak-Amerikában. Az értékesítési és szervizcég technológiai szakértelmével hozzájárul a FRAISA szerszámok optimális használatához, és segít ügyfeleinknek a gyártási folyamatukhoz megfelelő szerszámok kiválasztásában. A FRAISA termékek tesztelése és a sokszínű termékválaszték bemutatása a FRAISA USA Toollabban történik.

Instagram

FRAISA USA, Inc.

1265 Grey Fox Road, Suite 600
Arden Hills, MN 55112
Telefon: +1 (651) 636-8488
Fax: +1 (651) 636-8588
E-mail: info.us@fraisa.com

1265 Grey Fox Road, Suite 600

1265 Grey Fox Road, Suite 600
Arden Hills, MN 55112, USA

Nagyobb térkép megtekintése

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Paul Pregrocki Paul Pregrocki Ügyvezetés +1 (651)636 8488 paul.pregrocki@fraisa.com
Beosztás Név Telefon E-Mail
Alkalmazástechnológia és termékmenedzsment vezető Douglas Funfsinn +1 (651)636 8488 douglas.funfsinn@fraisa.com
Igazgatási vezető Peter Moore +1 (651)636 8488 peter.moore@fraisa.com

FRAISA (Shanghai) Co., Ltd

FRAISA USA

A Shanghaiban lévő FRAISA (Shanghai) Co., Ltd értékesítő társaságot 2018-ban alapítottuk meg, a 2013 óta működő képviseleti irodánkat váltotta fel ugyanazon a telephelyen. A kínai munkatársaink látják el az ügyfelek és az értékesítési partnerek gondozását a kínai piacon.

FRAISA (Shanghai) Co., Ltd

A202, Building 3, No.526, 3rd East Fute Road
Shanghai Pilot Free Trade Zone
Shanghai 200131
P.R.China
Telefon: +86 21 5820 5550
Fax: +86 21 5820 5255
E-Mail: infochina@fraisa.com

Fu Te Dong San Lu

Pudong, Shanghai, Kína

Nagyobb térkép megtekintése

Vállalatvezetés

Név Beosztás Telefon E-mail
Foto Mathieu Tapp Joe Liu Ügyvezető igazgató +86 (0)21 5118 0821 joe.liu@fraisa.com
cron